بهینه سازان سرافراز خودرو

شرکت بهینه سازان سرافراز خودرو با سابقه ای بالغ بر 20 سال در صنعت ساخت قالب پلاستیک و تزریق پلاستیک کشور با در اختیار داشتن ماشین آلات بروز و توانمند و دانش و تجربه ی سازمانی قابلیت مشاوره،طراحی،شبیه سازی و آنالیز،ساخت و تعمیر قالب،تولید قطعه و مونتاژ مجموعه را در انواع سایز و مدل قالب ( راهگاه سرد – راهگاه گرم – قالب ساده – قالب کشویی و با ماهیچه ) با گارانتی مادام العمر و انواع تناژ تولیدی ( دستگاه تزریق 600 تن – دستگاه تزریق 268 تن – دستگاه تزریق 168 تن – دستگاه تزریق 128 تن ) دارا می باشد.عمده فعالیت این شرکت در ساخت و تولید قطعات خودرویی کشور می باشد که به این سبب اقدام به پیاده سازی استانداردهای مرتبط با این صنعت(IATF 16949 – ISO 9001) نموده است.

ما در بهینه سازان سرافراز خودرو;

در این سال ها با مجموعه های بزرگ بسیاری همکاری کرده ایم.

این مساله به شناخت سریع نیاز هر طیف از مشتری انجامیده است. (ساپکو، صبا باتری/گروه توان، بهمن موتور، پلاسکو کار سایپا، کروز، برازش صنعت، سایپا خزر، گروه صنعتی ماموت، شعاع الکتریک، امرسان، پلیمر اتصال پیشرو، بهین کیفیت شمال و…)

بهینه سازان سرافراز خودرو در کنار سیکل کامل فرآیند های اجرایی از طراحی و مدل سازی گرفته تا قالب گیری و مونتاژ محصول نهایی با در اختیار داشتن گروه کاملی از فرآیند های پشتیبانی مانند برنامه ریزی تولید ، کنترل کیفیت ، کنترل پروژه ، کالیبراسیون ، نگهداری و تعمیرات ، سنجش عملکرد پرسنل ، آموزش و اقدام اصلاحی و پیشگیرانه ، سعی بر تضمین کیفیت محصول خروجی داشته است.

ما در این شرکت بالغ بر 700 دستگاه قالب تزریق پلاستیک در انواع مختلف برای صنایع مختلف ساخته ایم. ( صنایع خودرویی، صنایع شیمیایی، صنایع نظامی، برق و الکترونیک، صنایع کشاورزی و آبیاری، لوازم خانگی، نور و روشنایی)

ما در این شرکت بالغ بر 2000 قطعه محصول پلاستیکی در انواع مختلف با کاربری مختلف تولید نموده ایم. (ظاهری و تزئینی ، عملکردی سایشی ، مقاومتی ، کششی ، مونتاژی)