قالب سازی تزریق پلاستیک

قالب سازی پلاستیک – طراحی قالب پلاستیک

قالب سازی پلاستیک بهینه سازان سرافراز خودرو ارائه دهنده ی خدمات طراحی و قالب سازی تزریق پلاستیک تا ابعاد 1000*600*1200 می باشد ، این شرکت از فرآیند های ساخت و پشتیبانی کامل برخوردار است ( انواع دستگاه های ماشین کاری و براده برداری مکانیکی و الکتریکی مانند فرزCNC ، تراش ، اسپارک و … که زیر مجموعه ی فرآیند های ساخت هستند و انواع فرآیند های پشتیبانی از جمله کنترل پروژه ، کنترل کیفیت و اقلام ورودی ، آموزش و ارتقاء سطح دانشی پرسنل ، انگیزش و حفظ نیروی انسانی) .همچنین جزو معدود شرکتهای دارای گواهینامه ISO 9001 در این قسمت که گواهی بر وجود و کارکرد صحیح فرآیندهای فوق است.

 تا کنون بالغ بر 400 دستگاه قالب پلاستیک در رزومه کاری این شرکت درج شده که تنوع این قالب ها و موفقیت در اجرای این قالب ها ( مانند قالب های جداره نازک الکتریکی جلد باتری ، قالب های شفاف و دارای حساسیت بالای تولید لنز انواع چراغ ، قالب های عملکردی فشاری تنشی کوپلینک های مکانیکی ، قالب های دوار انواع پروانه که از حساسیت بالانس بالایی برخوردارند ، قالب مجموعه های پلاستیکی که از حساسیت مونتاژی بالایی برخوردارند و …. ) تجاربی ارزشمند را نصیب این تیم کرده است.

بسیاری از این قالب های پلاستیک ساخته شده برای شرکت های مطرح و تراز اول  کشوری هستند.

مهر تائید این سازمان های خودرویی ، نظامی ، الکترونیکی ، نور و روشنایی ، آبیاری و کشاورزی گواهی ارزشمند بر توانایی های این شرکت است.

  • سازنده ی انواع قالب های پلاستیک (قالب ساده و مکانیزم دار ، قالب راهگاه گرم hot runner و راهگاه سرد cold runner)
  • دارای تیم ساخت حرفه ای و ماشین آلات قالب سازی تزریق پلاستیک مجهز و کامل
  • دارنده تیم پشتیبانی کامل از جمله تیم کنترل پروژه،کنترل کیفیت،آموزش و ارتقاء پرسنل و ….
  • با سابقه ای بالغ بر 20 سال در زمینه ی ساخت قالب پلاستیک
  • دارنده ی گواهینامه ی ISO9001
  • طراح و سازنده ی بالغ بر 400 دستگاه قالب تزریق پلاستیک
قالب سازی پلاستیک

ساخت قالب های پلاستیک تخصص گروه بهینه سازان سرافراز خودرو است